Matka v letargii

15. října 2015 v 8:21 | Luca |  Krátce / kvak a fňuk
Žila jsem teď několik dnů v lehké letargii. Podzimní sychravé počasí na mě silně dolehlo a mě se prostě nechtělo nic. Jenže může si matka dovolit nechat děcka běhat celý den v pyžamu, neuvařit jim oběd, neutřít zadek po ... však vy víte po čem ;)
Osekala jsem svoje každodenní povinosti na to nejnutnější. Jeden den jsem se dokonce ani nesprchovala, tak moc vážné to se mnou bylo. V redakci jsem o 24 hodin prošvihla uzávěrku a tiše děkovala člověku, který vynalezl myčku nádobí. Počítač jsem obcházela obloukem a tvářila se, že žádný blog, který touží po nějakém novém příspěvku vůbec nemám. Tak zlé to se mnou bylo.
Dneska ráno jsem se probudila o hodinu dýl než je běžné. Díky tomu jsem přišla o ranní dávku Mickeyho klubíku, ale to přežiju ;) Co ale bylo zásadní, hned u přípravy ranního kafe (a taky kakaa, čaje, snídaně, otevírání jogurtů, utírání špinavých pyžam od jogurtů) jsem se těšila ke svému počítači. A tak jsem zase tady a jdu psát.. Minimálně do té chvíle, než budou růžovky opět něco potřebovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama