Reklamní šotek je můj kamarád

3. prosince 2015 v 13:11 | Luca
Obecně mi televizní reklamy nevadí. Když pak vidím nějakou, která mě určitým způsobem oslovila, dokážu to i ocenit. Reklama je vůbec téma, které mě zajímá a baví. Během pár minut se vám před očima odehraje příběh, který je mnohdy výmluvnější, než mnoho celovečerních filmů. Noc Reklamožroutů je pro mě kulturním zážitkem a příjemným celonočním dobrodružstvím. Ale pozor, Horst Fuchs (rozuměj "Pan teleshoping") mi do obýváku nesmí.Nechci se tu vyjadřovat k tomu, že reklama je vlastně prachobyčejná propagace nějaké věci, služby, značky, myšlenky nebo osoby. Že jde většinou o dobře promyšlený emoční nátlak, který si klade za cíl oslovit co nejvíce lidí. Nemám chuť ani náladu tu vypisovat o špatné stránce reklam, o skryté reklamě nebo dokonce o té klamavé. Mnohdy je to procházka po hodně tenkém ledě.. Ale jak už jsem psala na začátku, obecně mi reklamy nevadí. Pokud jsou hezké, vkusné, mají myšlenku, příjemnou hudbu a třeba i zajímavý příběh, ráda se na ně podívám. A klidně i vícekrát. Troufám si o sobě tvrdit, že jsem inteligentní člověk, který se nenechá zblbnout hlásnou troubou z televize. Finální rozhodnutí pak přeci stejně záleží hlavně na člověku samém.. :)
A které reklamy mě v poslední době nejvíce zaujaly? Zde alespoň tři z předních příček...

Reklama obchodního domu John Lewis pro letošní VánoceJako matku mě tato reklama vždy dojme. Příběh o energii, nejen té potenciální...Tihle mě poslední dobou opravdu baví... :)


Máte taky svoji oblíbenou reklamu, nebo jste spíše jejich zarytým odpůrcem.?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 3. prosince 2015 v 22:59 | Reagovat

Hezky, vybrala jsi ty nejlepší z nejlepších :-)
S botama mi připomíná naší rodinu :-) takhle jsem ještě loni nakupovala já puberťáčkům, ale letos už mám smůlu, jejich "nožičky" jsou větší, než moje dvaačtyřicítka. Jen se děsím, jak dopadne slečinka, až opravdu doroste. Ještě jí není patnáct...
A princeznička už má taky pěkně našlápnuto a já jí marně vysvětluju, že dámský boty fakt nedělají s Kittynou :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama