close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Baví vás socky?

4. června 2019 v 14:14 | Luca |  Ze života
Ahojte,
jak se tu máte? :) Já se mám fajn. Vesele si valím svoje životní kotrmelce. Mě by to snad ani na klidných vodách nebavilo. ;)
Občas přijďte polistovat, jsem na www.e-zin.cz a pokud vás zajímají sociální sítě, nahlédněte hned. Napsala jsem článek, kterému předcházel střet s online realitou.

Asi takhle...
- Paní učitelko, mně přijde, že nám ta komunikace škola versus rodiče občas moc nejde. Jak jsem se o tom sběru papíru měla dozvědět? Víte, paní učitelko, já studovala Informační systémy. Školní aplikaci Bakaláři procházím každý den. Mám několik e-mailových adres, které denně aktivně používám. Provozuji blog. Vlastním účet na Facebooku, Twitteru, Instagramu i Linkedin. Většinou skoro obratem funguju přes Messenger a WhatsApp. Dokonce i ty smsky ještě pořád používám, když je třeba. No ale nikde ani zmínka o tom, že bude sběr papíru a máme dotáhnout svoji hromadu.
- Maminko, a do papírového deníčku jste se dívala?

No a pak vznikl článek V zajetí vlastních sítí. :)

Jinak pořád jsem. Jsem na blogu, i na facebooku Nejen glosy ze života. Tak pokud se chcete občas něco dočíst a nebo zakroutit hlavou nad mým životem, buďte tam (v tom) se mnou.

Díky a přeju vám krásný léto,
vaše Lu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama